Jako doprovodný program výstavy Zámecký park v Červeném Dvoře, která je v Regionálním muzeu v Českém Krumlově k vidění do 29. 9., jsme na 8. 10. připravili podzimní Komentovanou vycházku zámeckým parkem. Nepropásněte možnost nahlédnout do sálů v patře zámku a rozhlédnout se z verandy do parku. Interiéry i samotným krajinářským parkem vás provede tým odborníků Národního památkového ústavu v Českých Budějovicích. Sraz účastníků je v 15:15 hod. na nádvoří zámku. Doprava je individuální, možno využít autobusové spojení z Č. Krumlova, autobusového nádraží směr Chvalšiny, Červený Dvůr: odjezd 14:30, 14:44, 14:50 hod. Vstup VOLNÝ, akce je určena pro širokou veřejnost. Pořádá Regionální muzeum v Českém Krumlově (kontakt: 380 711 674) ve spolupráci s Národním památkovým ústavem v Českých Budějovicích (kontakt Ing. M. Ehrlich, 725 586 074) a Psychiatrickou léčebnou v Červeném Dvoře.

Vstup volný.